Koerus toimusid ESVL lauamängude MV

8. märtsil Koerus toimunud Eesti Spordiveteranide Liidu 2008. aasta lauamängude individuaal-võistkondlikel meistrivõistlustel saavutasid Järvamaa mängijad kolm auhinnalist kohta.

Naiste vanuseklassis 55+ võitis Helga Vasemägi 34 punktiga esikoha. Teiseks tuli Ilme Rand Pärnust ning kolmanda koha võitis samuti järvamaalane Pilvi Tölp (23,5 punkti).

Klassis mehed 35 - 59. a oli Urmas Virves neljas, Kalju Mägi viies ja Mati Suun 9. koha vääriline. Klassis mehed 60 - 69. a jäi neljandaks Jaan Rohtsalu ning Tõnu Maiste kuuendaks.

Võistkondlikult saavutas Järvamaa SL (Helga Vasemägi, Pilvi Tölp, Urmas Virves, Kalju Mägi, Tõnu Maiste, Jaan Rohtsalu) 2. koha Tallinna SVK järel ning Pärnu SVK ees. Järgnesid Rapla, Viljandi, Valgamaa, Tartu ja Põlvamaa.