Toimus teine etapp sarjast "Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa"

16. veebruaril kogunesid sõudeergomeetrite huvilised ja harrastajad Järva-Jaani kultuurimajja, et panna proovile oma sõudmisvõimeid. Ühtlasi oli see ka teine etapp sarjast „Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa”.

Osalejaid oli üle Eesti, nii Tallinnast ja Tartust kui ka naabermaakondade ja valdade esindajaid. Kokku astus võistlustulle 39 üksiksõudjat ja 8 segapaari.

Üsna tasavägist võistlust sai näha 19-39 aastaste  meeste arvestuses, kus Kristo Adosson ei tahtnud leppida II kohaga ja pingutas jõudsalt, et jõuda järgi esikohal sõudvale Silver Kuusikule. Lõpuks pidi ta siiski allavanduma, kaotades liidrile kõigest 1,2 sekundiga.

Pingelisi kohaheitlusi jagus aga veelgi - segapaaride arvestuses ei tahtnud kumbki paar, Siim Vaus-Marta Vihtre ega Ants Heinsalu-Helve Matkamäe leppida kolmanda kohaga. Nimelt tõmbasid nad esimeses sõidus (1000m) mõlemad välja võrdse tulemuse, lõpetades ajaga 01:43,5. Et kohad ikka välja selgitada, sõideti aeg ümber, ehk siis prooviti võimeid 500m peal. Võistlejad seadsid ennast uuesti valmis ning asusid veelkord kalli teise koha nimel pingutama. Kuid jällegi ei tahtnud kumbki võistluspaar alla vanduda ja tõmmati välja võrdne tulemus. Teine ja kolmas koht tuli ikkagi panna jagamisele. See-eest täiesti konkurentsitult sai võistelda 19-39a naiste arvestuses Leelo Ojala Sauelt, olles ajaga 03:46,3 oma klassi ainukese esindajana absoluutne liider.