Järvamaa Matimehed võitsid neli medalit

16. veebruaril Kohtla-Järvel toimunud Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel vabamaadluses võitis kehakaalus kuni 120 kg kuldmedali klubi Järvamaa Matimehed sportlane Neeme Jaanson. Samas kategoorias saavutas kolmanda koha Kristo Kiik.

Kolmanda koha saavutasid järvalastest veel Sven Tropp (-84 kg) ja Mikko Vanaisak (-60 kg).

Viienda kohaga lõpetasid Järvamaa Matimeestest Toomas Tammik (-84 kg), Jaak Tammik (-84 kg) ja Aare Bobrovski (-120 kg).

Klubide arvestuses olid Järvamaa Matimehed 25 punktiga kokkuvõttes kolmandad. Esikoht kuulus Viljandi Tulevikule (37 punkti) ning teine koht Kuldkarule (26 punkti).