Kergejõustiklane Grete Šadeiko uuendas B-klassi viievõistluse rekordit

01. - 03. veebruaril selgusid Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis erinevates vanuseklassides Eesti talvised mitmevõistluse meistrid.

Järvalastest parima tulemuse eest hoolitses Grete Šadeiko (KJK Järvala), kes võitis tüdrukute B-klassi viievõistluse 3614 punktiga, mis on uus Eesti rekord selles vanuseklassis. Eelmine rekord kuulus Liis Berendsenile.

Šadeiko jooksis 60 m tõkkeid ajaga 9,13; ületas kõrgushüppes 1.66; tõukas kuuli 11,21; hüppas kaugust 5,49 ning sai viimasel alal - 800 meetri jooksus kirja 2.36,05. Isiklikud rekordid püstitas Šadeiko 60 m tõkkejooksus ja kuulitõukes.

Samas vanuseklassis saavutas Liis Salla (KJK Järvala) 2592 punktiga 8. koha ning A-klassis lõpetas Tähti Salla 14. kohaga (2799 punkti).

Naisjuunioride viievõistluses võitis teise koha 3294 punktiga Britta Jäärats (TÜ ASK).